مرکز تماس: 021-77991008
0
منو دسترسی

روش های درست و صحیح تمیز نمودن سینک ظرفشویی

1397/12/20 در ساعت 14:46:44

نوع های متفاوت سینک های ظرفشویی نیازمند مواد شوینده خاص خود هستند.اما با یک تمیز نمودن ساده هم می توانید از تجمع میکروب ها جروش های درست و صحیح تمیز نمودن سینک ظرفشویی نوع های متفاوت سینک های ظرفشویی نیازمند مواد شوینده خاص خود هستند.اما با یک تمیز نمودن ساده هم می توانید از تجمع میکرولوگیری نمایید.

روش های درست و صحیح تمیز نمودن سینک ظرفشویی

روش های درست و صحیح تمیز نمودن سینک ظرفشویی

نوع های متفاوت سینک های ظرفشویی نیازمند مواد شوینده خاص خود هستند.اما با یک تمیز نمودن ساده هم می توانید از تجمع میکروب ها جلوگیری نمایید.

تقریبا تمامی مواد از جمله هر نوع مواد غذایی میوه،سبزیجات،گوشت و همچنین ظروف و دستمال ها در سینک ظرفشویی آشپزخانه شسته می شوند.به همی دلیل برای اینکه از تجمع میکروب و باکتری در سینگ جلوگیری نماییم واجب و لازم است که به طور مرتب سینک را تمیز نماییم.

همانطور که در بالا گفتیم نوع های متفاوت سینک های ظرفشویی نیازمند مواد شوینده خاص خود هستند.اما با یک تمیز نمودن ساده هم می توانید از تجمع میکروب ها جلوگیری نمایید.در ادامه این مطلب درباره روش های درست تمیز نمودن سینک بحث خواهیم کرد که بی تردید مفید خواهد بود.

سینک های فولادی ضدزنگ

پس از هر بار استفاده از این مدل سینک لازم است که به طور کامل آن را تمیز نمایید.زیر موادی مانند اسید و نمک موجب تخریب این جنس و این مدل سینک می گردد.پس نتیجه می شود که مواد غذایی ای که دارای اسید و نمک می باشند را نباید برای مدتی روی این سینک بگذارید.برای تمیز کردن هر روز می توانید از موادی از قبیل صابون یا مایع های ملایم و اسفنج استفاده نمایید.همچنین شیشه پاک کن نیز مناسب می باشد.

به این نکته نیز توجه کنید که پس از هر مرتبه استفاده از صابون یا شیشه پاک کن حتما سینک را با پارچه خشک نمایید.

ممکن است با صحنه ای مواجه شوید که سینک شما دارای لکه باشد و نمای بدی داشته باشد در این مواقع می توانید از پارچه آغشته شده با سرکه برای تمیز نمودن استفاده نمایید.برای اینکه سینک شما آسیب نبیند از تمیز کردن آن با موادی همچون سفیدکننده،آمونیاک و سیم خودداری نمایید.

همچنین برای ازبین بردین لکه ها می توانید سینک را کمی خیس کنید منظور مرطوب مردن است سپس جوش شیرین بریزید و با اسفنج پاک نمایید.

سینک های سرامیک

این جنس سینک با مواد تمیز کننده ای مانند ژل و کرم تمیز می گردند.توجه نمایید که اصلا از سیم برای تمیز کردن استفاده نکنید تا خراشی روی سطح سینک ایجاد نشود.حتما به این مورد دقت کافی داشته باشید.

شیرآلات و دستگیره ها

شیرآلات و دستگیره ها با مایع های کفی به راحتی قابل تمیز نمودن می باشد اگر بر روی این سطوح اثر انگشت یا لکه آب دیدید می توانید با استفاده از پارچه آغشته شده به سرکه آن ها را از بین ببرید.علاوه بر این سرکه ضدعفونی کننده هم هست.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%