منو دسترسی

محصولات قهرمان

1398/04/04 در ساعت 08:54:00

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین و شیک ترین شیرآلات قهرمان آشنا کنیم پس اگر علاقه مند هستید که اطلاعات بیشتری از محصولات قهرمان داشته باشید با ما همراه باشید 

محصولات قهرمان

محصولات قهرمان
باتوجه به اینکه امروزه خیلی از مناطق در دنیا و ایران با مشکل کم آبی مواجه هستند پس باید از تکنولوژی هایی استفاده شود که بتوان میزان مصرف آب را به درستی مدیریت کرد.
از طرفی بنا به تحقیقات انجام شده بیشترین مصرف آب، در خانه ها انجام می شود که در این مواقع می توان به اهمیت شیرآلات پی برد پس می توان اینگونه گفت که یکی ازمهم ترین راه ها در صرفه جویی آب انتخاب شیرآلات مناسب است.
در ادامه مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین و شیک ترین شیرآلات آشنا کنیم پس اگر علاقه مند هستید که اطلاعات بیشتری از این محصولات داشته باشید با ما همراه باشید 
کارخانه شیرآلات قهرمان با بیش از 35سال سابقه یکی از عرصه داران در این زمینه است و در محصولات قهرمان همواره سعی شده است تا از بهترین و ماندگارترین قطعات استفاده شود.


دو ویژگی مهم محصولات قهرمان

  •  یکی از نکات بسیار مهم بعد از خرید محصولات قهرمان، خدمات پس از فروش آن ها می باشد زیرا در غیر این صورت ممکن است بعد از ایجاد اشکال در کاتریج های استفاده شده در شیرآلات منزلتان مجبور به تعویض کامل آن ها شوید.
  • دومین ویژگی مهم در محصولات قهرمان نصب آسان آن ها می باشد.

معرفی چند نمونه از محصولات قهرمان

ست محصولات قهرمان مدل اردلان: شیرآلات قهرمان مدل اردلان یکی از شیرآلات نوع اهرمی می باشند. که این شیرآلات از کاتریج و قطعات اسپانیایی تشکیل شده اند و از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند . این ست از محصولات قهرمان شامل شیردوش، شیر ظرفشویی علم کوتاه، شیر ظرفشویی ثابت، روشویی هستند.

ست محصولات قهرمان مدل ایتالیایی:شیرآلات قهرمان مدل ایتالیایی جز مستحکم ترین شیرآلات موجود با ظاهری ظریف هستند که از کاتریج و قطعات با کیفیت اسپانیایی تشکیل شده اند.شیر روشویی ایتالیایی قهرمان، شیر دوش ایتالیایی قهرمان،شیر ظرفشویی ازانواع مدل ایتالیایی محصولات قهرمان می باشند.

محصولات قهرمان-شیرآلات قهرمان مدل ایتالیایی

ست محصولات قهرمان مدل تنسو: شاید بتوان شیرآلات مدل تنسو را لوکس ترین و فانتزی ترین مدل از محصولات قهرمان دانست که دارای کاتریج از کشوراسپانیا و بدنه مستحکمی هستند.شیر روشویی، شیرظرفشویی و شیر دوش از انواع محصولات این مدل از شیرآلات ساخته شده توسط قهرمان هستند.

محصولات قهرمان-شیرآلات قهرمان مدل تنسو

ست محصولات قهرمان مدل مروارید:شاید بتوان گفت این مدل از لوکس ترین محصولات قهرمان می باشند که در این مدل از شیرآلات همواره سعی شده است تا از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده شود. لازم به ذکر است که این نوع شیرآلات از شیرآلات مدل سوئیسی  که از دیگر مدل ارائه شده از محصولات قهرمان می باشد ، الگو برداری شده اند.

محصولات قهرمان - شیرآلات قهرمان مدل مروارید

ست محصولات قهرمان مدل اسپانیایی: شاید بتوان شیرآلات مدل اسپانیایی را از محبوب ترین و پرطرفدارترین محصولات قهرمان و موجود در بازار دانست که دارای طرح نسبتا ساده اما زیبا می باشد. نکته قابل ذکر در این مدل از محصولات قهرمان استفاده از کاتریج اسپانیایی و علم ریختگی بالای آن ها است.

محصولات قهرمان-شیرآلات قهرمان مدل اسپانیایی

ست محصولات قهرمان مدل آلمانی: همان گونه که از نامش پیدا است که شیرآلات مدل آلمانی طراحی شده از از این کشور هستند و تمامی قطعات موجود در آن ها از نوع آلمانی هستند . محصولات قهرمان مدل آلمانی شامل شیر ظرفشویی آلمانی قهرمان، شیر روشویی آلمانی قهرمان، شیر دوش آلمانی قهرمان، هستند که دارای گارانتی 5ساله است و بدنه آن ها از آلیاژ برنج ساخته شده است.

محصولات قهرمان-شیرآلات قهرمان مدل آلمانی

ست محصولات قهرمان مدل تنسو رویال طلائی: شاید شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال طلایی را متفاوت ترین شیرآلات موجود دانست که با آبکاری طلا و طراحی ظریف تری ارائه شده اند  که این دسته از محصولات قهرمان شامل 4 نوع شیر دوش ، شیر توالت ، شیر روشویی و شیر ظرفشویی می باشد.

ست محصولات قهرمان مدل سوئیسی: شیرآلات قهرمان مدل سوئیسی همچون خیلی از محصولات یاد شده دارای کاتریج اسپانیایی است و بدنه آن ها از آلیاژ برنج ساخته شده است. اما طراحی این محصولات که جز شیک ترین شیرآلات در بازار هستند آن ها را نسبت به خیلی از شیرآلات موجود مجزا کرده است. شیردوش سوئیسی قهرمان، شیر ظرفشویی سوئیسی قهرمان، شیر روشویی سوئیسی قهرمان جز این سته از محصولات قهرمان هستند که دارای ضمانت 5 ساله و 15 سال خدمات پس از فروش هستند.

ست محصولات قهرمان مدل ارکیده: شیرآلات قهرمان سری ارکیده جز جدیدترین محصولات هستند که از بهترین قطعات موجود استفاده شده است.

محصولات قهرمان-شیرآلات قهرمان مدل ارکیده

  • نکته جالب در طراحی این نوع از شیرآلات انتقال اهرم قطع و وصل جریان آب به کنار آن است و شیر در یک راستا قرار گرفته است.
  • نکته دیگر درمورد این دسته از محصولات قهرمان تولید 3 تکه ای آن ها است که فاقد از شیر ظرفشویی است
  • از دیگر محصولات قهرمان می توان به مدل های فلت، آشار،فلت رویال،فلت صدف، تتراس اشاره کرد

نا گفته نماند که در تولید محصولات قهرمان از نیروهای متخصص و ماشین آلات روز دنیا استفاده شده است تا مصرف کنندگان بتوانند از با دوام ترین و در عین حال شیک ترین محصولات برای هرگونه دکوراسیون در منازلشان استفاده نمایند.

 

برچسب ها: خرید اینترنتی شیرآلات قهرمان - جدیدترین شیرآلات قهرمان- ست شیرآلات قهرمان
 

نظر جدید
0%