منو دسترسی

فر برقی گازی توکار استیل البرز مدل FGE50

توضیحات:

این روزها فر جز جدانشدنی آشپزخانه محسوب می‌شود. زیرا برای پخت و گریل کردن انواع مختلفی از غذاها به فر نیاز است. استیل البرز یکی از معروفترین برندهایی است که فرهای با کیفیت بالا تولید می‌کند. در ادامه قصد داریم به بررسی فر برقی توکار استیل البرز مدل FGE50 و امکانات آن بپردازیم.

شکل ظاهری: این فر توکار است و در میان کابینت‌های آشپزخانه قرار می‌گیرد. شیشه مشکی و با کیفیت آن همراه با صفحه کلید لمسی مولتی تاچ با حساسیت بالا، ظاهری ساده و مدرن به فر بخشیده است که به راحتی در هر دکوراسیونی می‌توان از آن استفاده کرد.

فن خنک کننده: از آنجا که فر برقی توکار استیل البرز مدل FGE50 در میان کابینت‌های آشپزخانه قرار می‌گیرد گرم شدن بیش از حدش می‌تواند خطرآفرین باشد. به همین خاطر برای این فر یک فن خنک کننده قوی در نظر گرفته شده است و در زمانی که فر روشن است این فن شروع به کار کرده و هوای دستگاه را به بیرون هدایت کرده و مانع آسیب به فر و سایر دستگاه‌های آشپزخانه می‌شود.

تعداد دستور پخت: این مدل از فر استیل البرز دستور پخت‌های متنوعی دارد و دیگر نیاز نیست در تمام مراحل پختن غذا در کنار فر باشید. تنها کافی است دستور پخت مورد نظر خود را انتخاب کرده و تنظیمات را مانند مدت زمان پخت انجام دهید تا غذای شما به صورت اتوماتیک پخته شده و با به پایان رسیدن تایمر فر خاموش شود.

به علاوه این فر قابلیت یخ زدایی نیز دارد و شما می‌توانید به راحتی نان یا هر ماده غذایی دیگر را از فریزر خارج کرده و به سرعت یخ زدایی کنید تا آماده استفاده شود.

المنت توربو و گریل نیز باعث می‌شوند تا بتوان غذا را به انواع مختلف پخت. برای مثال المنت توربو حرارت را در تمام فر پخش می‌کند اما المنت گریل گرما را از بالا به غذا داده و باعث برشته شدن آن می‌شود.

سنسور دما:  برای این فر سنسور دما در نظر گرفته شده و با توجه به  درجه حرارتی که کاربر تعیین می‌کند این سنسور تنظیم شده و باعث می‌شود غذا نه خام باقی بماند نه بیش از حد برشته شود.

سایر ویژگی‌ها: فر برقی و گازی توکار استیل البرز مدل FGE50 با حجم 60 لیتر، 4 قفسه و دو سینی کم عمق و عمیق لعابی امکان پخت انواع غذاهای فست فودی، سبزیجات و … را برای شما فراهم می‌کند. به علاوه وجود درب دوجداره باعث عایق‌بندی بهتر و عدم خروج حرارت از فر می‌شود به همین دلیل این فر دارای گرید انرژی A است.

با توجه به ویژگی‌ها، کیفیت و مناسب بودن قیمت فر برقی و گازی توکار استیل البرز مدل FGE50 همراه با 24 ماه ضمانت استیل البرز خرید فر برقی  و گازی توکار استیل البرز مدل FGE50 را پیشنهاد می‌کنیم.

8,350,000 تومان
16%
7,014,000 تومان
برند سازنده
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%