منو دسترسی

کاسه توالت گاتریا مدل آرسیتا ریم بسته گود سفید سایز 43*56 استفاده از توالت زمینی در ایران و همچنین کشورهای آسیایی رایج هست. توالت زمینی گاتریا یکی از محصولات بادوام شرکت چینی نام (گاتریا)میباشد.

توضیحات:

سنگ توالت ایرانی گاتریا مدل طبی آرسیتا

سرویس بهداشتی همواره یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون یک خانه مجلل می باشد. شما برای تجهیز این بخش همواره باید به دنبال بهترین ها باشید. هرچند با گذشت زمان طرفداران توالت های فرنگی بیشتر می شود اما هنوز افرادی نیز وجود دارند که در استفاده از این سرویس ها راحت تر می باشند و طرفدار این مدل دست شویی ها می باشند. به همین دلیل است که می گوییم در هر خانه ای باید یک توالت ایرانی وجود داشته باشد. چینی و سرامیک به کار رفته در آن به شما کمک می کند که شست و شوی آن بسیار راحت تر باشد. توالت با قابلیت ضد باکتری مانع از تجمع قارچ و باکتری ها می شود. سیستم تخلیه این توالت به صورت ریم بسته یا آبریز بسته می باشد که تخلبه آب در سرار کاسه آن می باشد در نتیجه تخلیه بهتر و شست و شو تمیز تر است.

خرید بهترین توالت های ایرانی

این دست شویی ایرانی به حالت مربع تولید شده است که دارای طول 60 سانتی متر می باشد. عمق آن 25 سانتی متر می باشد که دارای شیب بسیار مناسبی می باشد. سنگ توالت ایرانی آرسیتا دارای طراحی زیبایی می باشد که می تواند زیبایی سرویس بهداشتی شمل را دو چندان نماید. سنگ توالت ایرانی گاتریا مدل آرسیتا دارای قیمت مناسبی می باشد که در رنگ سفید کلاسیک تولید شده است. این توالت ایرانی ساخت گاتریا می باشد. شرکن گاتریا یکی از بهترین شرکت های تولید محصولات بهداشتی می باشد که محصولات خود را علاوه بر ایران در کشور های خارجی مثل آذربایجان و ترکیه و.... نیز به فروش می رساند.

375,000 تومان
13%
326,250 تومان
درجه
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%